Обслуживание кондиционера

чистка и заправка кондиционеров

Фахівці рекомендують проводити профілактичне очищення системи щорічно – навесні чи восени. Крім того, очищення системи кондиціювання може бути проведено позапланово з появою однієї з таких ознак забруднення:

  • • обладнання почало працювати гірше і не забезпечує належного охолодження салону;
  • • з'явився нехарактерний шум під час роботи кондиціонера ;
  • • під час роботи кліматичного устаткування в салоні авто з'являється неприємний запах.

 Якщо виникла хоча б одна з цих проблем, незайвим буде заїхати в автосервіс і проконсультуватися з фахівцями.

Сема дії та принцип роботи сучасних засобів для очищення приблизно однаковий.

Очищувальний засіб розпорошується або вводиться у дренаж, що всмоктує, і, проходячи по системі, очищає її від вірусів, шкідливих бактерій і забруднень.

Озонування

Дезінфекція системи кондиціювання автомобіля. Озонування очищення салону авто, газом озону - сильного окислювача. Озонатор виробляє озон із кисню, спеціальною установкою.

Аерозольні засоби

Антибактеріальна обробка кондиціонера. Очищення системи цим типом хімії дозволить позбутися стійких неприємних запахів, що найбільш якісно продезінфікують кондиціонер. Зазвичай аерозоль складається з антисептика та спиртової основи, і вдихати його не рекомендується. Перед початком процедури очищення потрібно закрити дефлектори салону, а потім розпорошити засіб з відстані 10-20 см на випарник. Після цього слід завести авто, відкрити всі вікна та двері, а потім увімкнути кліматичне обладнання та пічку на максимальну потужність. Після 5 хвилин роботи неприємні запахи зникнуть.

Пінні очищувачі

Пінні засоби для очищення переважно використовуються на потужних автомобілях та транспорті «преміум» класу з габаритним кліматичним обладнанням складного типу. При розпиленні пінні очищувачі утворюють особливу активну піну на мильній основі, що містить хлор та спирт. Засіб наносять спеціальним зондом через повітрозабірник, а потім видаляють бруд, що виділяється, через відповідні дренажні отвори.

Засіб для очищення можна без проблем придбати в будь-якому магазині авто хімії, а саму процедуру виконати самостійно або за умов автосервісу.

При виборі марки засоби для очищення фахівці рекомендують віддавати перевагу брендам німецького чи американського виробництва, ефективність яких перевірена роками використання.

чищення та обслуговування кондиціонерів
дезінфекція автомобільного кондиціонера
антибактеріальна обробка авто кондиціонера
антибактеріальне чищення кондиціонера авто
антибактеріальне чищення кондиціонера

Записатися на обслуговування кондиціонера авто по телефону (095) 575 65 97