діагностика кондиціонера

фото Діагностика кондиціонера  авто

Діагностика кондиціонера автомобіля

Візуальна діагностика – це найбільш простий та доступний спосіб виявити неполадки у роботі системи кондиціонування. У процесі майстер дивиться у якому стані знаходяться з’єднувальні елементи, компресор, ремені, і навіть може оцінити роботу вентилятора.

Витік холодоагенту є однією з найпоширеніших проблем у роботі кондиціонерів, особливо з великою виробкою.

Як правило, тріщини бувають настільки незначними, що неозброєним оком побачити їх неможливо, але цю проблему вирішують застосовуючи електронний тече-шукач. Він дозволяє переконатися в герметичності з'єднань.

Ще один спосіб знайти протікання – ультрафіолетова діагностика. Вона допомагає виявити витоку холодоагенту. Якщо проблеми в роботі кондиціонера викликані несправністю компресора. Для цього вимірюється тиск на виході, хоча наші досвідчені майстри можуть визначити цю проблему за шумом, що створює компресор.

Механічні проблеми

Витоки холодоагенту виникають час від часу через неполадки в обладнанні. Діагностика на герметичність проводиться шляхом вакуумування чи накачкою (для цього ми використовуємо азот чи фреон з фарбою – «люмінофором»).

Поломки електросистеми

Несправності в електросистемі кондиціонера також зустрічаються доволі часто. Зазвичай проблема полягає у зламаному запобіжнику, реле, фішки, що злетіла з компресора тощо. Усунути таку проблему можна дуже швидко.

Проблеми з чистотою

Необхідно регулярно проводити очистку радіатора та змінювати фільтри в салоні. Засмічення конденсора, забруднений фільтр салону створюють додаткове навантаження, що з часом приводить до поломки обладнання.

 

Ми позбавимо Вас цих проблем!

фото автокондиціонери діагностика
фото 1 автокондиціонери діагностика авто
фото діагностика автомобільного кондиціонера
фото діагностика системи кондиціювання авто
вакуумування автомобільного кондиціонера

Записатися на діагностику кондиціонера по телефону (095) 575 65 97